• Yunus Emre Mahallesi 445.Sokak No:25 Yenimahalle/ANKARA
  • bilgi@busekolej.k12.tr
  • 0312 344 24 31

Aileye Ait Bilgiler

Öğrenciye Ait Bilgiler

Thumb 

Okullardaki eğitimi alan öğrenciler okuldan sonra da eğitim alabilecekleri merkezlere gitmektedir. Bizde bu öğrencilere hizmet etmek için çalışmaktayız. Etüt merkezlerimizde ders veren öğretmenlerimizin her biri de branşında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Öğretmenin eğitimli olması öğrenciye bilgi akışında fayda sağlar. İşin ehlinden öğrenilen bilgiler daima daha iyi olur. Merkezlerimizde çalışan öğretmenlerimiz öğrencilere ezbercilikten uzak kalmayı kalıcı bilgiyi empoze etmeye çalışırlar. Bilgilerin kalıcılığı özellikle sınava hazırlanan öğrencilerde faydalı olacaktır.

Öğrencilerin okuldan arta kalan zamanlarını geçirebilecekleri harika bir ortamdır. Ara sınıflara giden öğrencilerimizin de rahatlıkla tercih ettiği merkezlerimizde okulda verilen ödevleri yapmaları sağlanır. Böylece akıllarına bir şey takıldığı zaman anında sorabilecekleri öğretmenleri daima hazırdır. Etüt merkezlerimizde dersler de yapılmaktadır elbet. Derslerde kişi sayısının az olmasına dikkat ediyoruz. Butik sınıflarımızda işlenen derslerde eğitim kalitesi her zaman üst seviyelerdedir. Öğretmenler öğrenciler ile özel ders havasında dersleri yürüttüğü için birebir ilgilenme şansını da kolayca elde etmektedir. Konu anlatımlarının ardından çözülen örnek sorular ise konuyu pekiştirmeye yardımcı olur.

Her bireyin kendi gelişim seviyesinin en üst noktasına taşınabilmesinde, toplumsal hayatın içinde kendisine ve çevresine sorumlu, özgüvenli, sorgulayan ve araştıran çözüm üreten, hoşgörülü, çalışkan ve mutlu bireyler yetiştirmede güvenilir ve kalıcı bir eğitim kurumdur. Bize bu ortamı sağlayan kurucumuza teşekkürlerimizi sunarım.

NİTELİKLİ BİR EĞİTİM İÇİN KALİTELİ BİR OKUL…

Okul öncesi ve ilkokul olarak Ankara’nın öncü ve lider kuruluşu Buse Eğitim kurumları; eğitim ve kültür faaliyetleri, zengin branş dersleri, spor aktiviteleri ve sayısız atölye etkinlikleri ile öğrencilerini hem ilkokula hem de hayata hazırlıyor…Şimdi Abone Ol

Okulumuzdan Haberler, Duyurular, Avantajlar ve Kampanyalar için e-bültemize kayıt olun son gelişmelerden ilk siz haberdar olun !