• Yunus Emre Mahallesi 445.Sokak No:25 Yenimahalle/ANKARA
  • bilgi@busekolej.k12.tr
  • 0312 344 24 31

Aileye Ait Bilgiler

Öğrenciye Ait Bilgiler

Thumb 

Buse Eğitim Kurumlarında öğrenciyi de öğretmeni de birer “öğrenen” kabul eden felsefesinden hareketle öğretmenlerimizi titizlikle seçiyor, onların kişisel gelişimlerine sürekli katkı sağlamaya özen gösteriyoruz. Öğrencilerimizi bilgili, açık görüşlü, duyarlı, dengeli, muhakeme becerileri yüksek bir eğitim kadrosu ile buluşturuyoruz.

Akademik kadromuzun alanlarındaki yetkinliklerinin yanı sıra birleştiren, kolaylaştıran ve motive eden yaklaşımlarını da çok önemsiyoruz.

Yerli ve yabancı öğretmenlerimiz arasındaki kültür farklılıkları, millet ve ana dil çeşitliliği, öğrencilerimizin farklılıklara saygı ve kültürlerarası bakış kazanmasına da ayrıca imkân sağlıyor.

NİTELİKLİ BİR EĞİTİM İÇİN KALİTELİ BİR OKUL…

Okul öncesi ve ilkokul olarak Ankara’nın öncü ve lider kuruluşu Buse Eğitim kurumları; eğitim ve kültür faaliyetleri, zengin branş dersleri, spor aktiviteleri ve sayısız atölye etkinlikleri ile öğrencilerini hem ilkokula hem de hayata hazırlıyor…Şimdi Abone Ol

Okulumuzdan Haberler, Duyurular, Avantajlar ve Kampanyalar için e-bültemize kayıt olun son gelişmelerden ilk siz haberdar olun !