• Yunus Emre Mahallesi 445.Sokak No:25 Yenimahalle/ANKARA
  • bilgi@busekolej.k12.tr
  • 0312 344 24 31

Aileye Ait Bilgiler

Öğrenciye Ait Bilgiler

Thumb 

Buse Eğitim Kurumlarında Native speaker seviyesinde yerli ve yabancı öğretmenler tarafından verilen İngilizce dil öğrenimi birebir iletişim, oyun, drama, flashcard gibi birbirinden farklı ve etkili materyaller ile desteklenmektedir. İngilizce eğitimin iletişim odaklı olması esastır. Çok dilli eğitimle çocuklarımız; daha çalışkan, kültürlerarası iletişimde daha başarılı ve kendini daha iyi ifade eden bireyler olarak hayata hazırlanmaktadırlar.

Buse Kız Ortaokulunda; branş dersleri dâhil, müfredattaki tüm derslerde Bilingual yani Çift Dilli eğitim verilecektir. Arapça ve Osmanlıca branş dersleriyle öğrenciler ikinci ve üçüncü dili de öğreneceklerdir.

Avrupa Dil Pasaportu (Cambridge Sınavları) Öğrencilerimiz; Avrupa Dil Pasaportu çalışmaları çerçevesinde Cambridge 9-12 yaş grubu sınavlarına (Cambridge Young Learners Exams) girerek yabancı dil seviyelerinin uluslar arası standartlara uygun olduğunu belgelendirebilir.

Öğrencilerimiz İngiltere’de bulunan Cambridge Üniversitesi’ne bağlı ESOL kuruluşu tarafından hazırlanan ; Cambridge Değerlendirme Sınavlarına hazırlanmaktadırlar.

NİTELİKLİ BİR EĞİTİM İÇİN KALİTELİ BİR OKUL…

Okul öncesi ve ilkokul olarak Ankara’nın öncü ve lider kuruluşu Buse Eğitim kurumları; eğitim ve kültür faaliyetleri, zengin branş dersleri, spor aktiviteleri ve sayısız atölye etkinlikleri ile öğrencilerini hem ilkokula hem de hayata hazırlıyor…Şimdi Abone Ol

Okulumuzdan Haberler, Duyurular, Avantajlar ve Kampanyalar için e-bültemize kayıt olun son gelişmelerden ilk siz haberdar olun !